Anna Truchlewska

psycholog sportowy/ współpraca on-line

fot. Dariusz Latocha--8

Jestem psychologiem sportu oraz licencjonowanym diagnostą odporności psychicznej MTQ48.

Ukończyłam psychologię z wyróżnieniem na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Poznaniu oraz specjalistyczne szkoleniach z zakresu psychologii sportu oraz technik terapeutycznych.

 
Pracuję z zawodnikami z różnych dyscyplin i w różnym wieku, indywidualnie oraz grupowo. Specjalizuję się we wsparciu zawodników w dążeniu do jak najlepszego wykorzystania swojego potencjału. 
 

 

Bez względu na to, czy profesjonalnie uprawiasz sport, czy amatorsko, zaledwie część sukcesu zależy od twojej siły oraz techniki. Jednym z elementów, który w dążeniu do doskonałości jest kluczowy, to umiejętności mentalne. Tak jak ciało, krok po kroku uczy się nowych ruchów i nabiera siły podczas treningu, tak samo “głowa” (częsty żargon sportowców) jest jak mięsień, który można wyćwiczyć.

 Zapraszam do jej ćwiczenia 🙂


Kontakt:


Opinie podopiecznych:


Tata syna grającego w tenisa (dziecko lat 13).

Profesjonalizm i zaangażowanie. Syn stosuje poznane techniki w trakcie turniejów, co pozytywnie wpłynęło na rozładowanie stresu i koncentrację. Współpraca nie tylko w gabinecie ale również na korcie na treningu czy turnieju. 

Dodatkowo trafne wskazówki dla mnie jako ojca w jaki sposób rozmawiać przed i w trakcie turniejów.

Siatkarka

Z Panią Anną Truchlewską współpracuję od niedawna. Wachlarz propozycji i metod motywacyjnych, przerósł moje oczekiwania

Trening mentalny, który został do mnie dopasowany, przynosi zauważalne efekty (poprawa w grze, utrzymanie koncentracji, odpowiednia motywacja przed jak i podczas meczu). 

Spotkania są przeprowadzane w miłej i przyjemnej atmosferze. Łatwy i szybki kontakt, umożliwia spokojne umówienie się na wizytę, nawet w dni wolne, co znacznie ułatwia pracę będąc aktywnym sportowcem.

Snowboardzista

Jestem sportowcem, członkiem kadry narodowej w snowboardzie alpejskim.  Z Panią Psycholog Anną Truchlewską współpracuję już trzeci miesiąc. Współpraca przebiega bardzo przyjemnie. Pani Ania jest nie tylko bardzo dobrym psychologiem, ale też świetną osobą. 

Atmosfera na sesji jest bardzo przyjazna, ćwiczenia bardzo efektywnie przekładają się na poziom moich treningów i starty w zawodach. 

Dodatkowym plusem jest sportowa przeszłość Pani Ani- świetnie rozumie umysł sportowca. Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim sportowcom, początkującym i tym bardziej doświadczonym.

Mama pływaczki

Moja corka pływa i chodzi do pani psycholog od 2 miesięcy. 

Efekty pracy są widoczne podczas zawodów, a córka jest zachwycona. Nie spodziewała się, że aż tak dużo elementów treningu mentalnego może być przepracowanych. 

Bardzo łatwo jest się umówić na wizytę a pani Ania jest bardzo elastyczna, przyjmuje w weekendy i są możliwe sesje on-line. Polecam wszystkim sportowcom i ich rodzicom.

 

Mama piłkarza

Z czystym sumieniem mogę polecić psycholog Panią Anie. 

Syn bardzo chętnie brał udział w cyklu treningów mentalnych. Zajęcia pomogły mu w radzeniu sobie ze stresem, podejmowaniu trudnych decyzji na boisku oraz w nabraniu pewności siebie.